Kredyt refinansowy Gold Finance

Gold Finance

Sprawdź całą ofertę on-line

Gold Finance
Jeżeli odnosisz wrażenie, że płacisz zbyt wysokie raty za swój kredyt mieszkaniowy skorzystaj z oferty na kredyt refinansowy w Gold Finance. Zacznij płacić mniej, oszczędź nawet do 30% obecnej raty kredytu - bez sprawdzania zdolności kredytowej i z bezpłatną pomocą doradcy.
Najważniejsze parametry Gold Finance:
Kwota kredytu [PLN]:
Waluty kredytu:
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie:
Maksymalny okres kredytowania:
Dodaj własną opinię o Gold Finance, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Diana
Trochę się przeliczyłam i chciałam zrefinansować swój obecny kredyt hipoteczny, który pokrył koszty domu. Moim celem jest obniżenie miesięcznych kosztów tak, by moc żyć nieco swobodniej i z mniejszym stresem, oby do przysłowiowego pierwszego. Gold Finance – na tę firmę padł wybór. Poszłam, porozmawiałam z pracownikiem, ale jak przyszło co do czego, żeby wyjaśnił mi parę spraw bardziej szczegółowo to zaczęło się podsuwanie mi papierów do podpisania, dlaczego nie mogłam normalnie, bez formalności dowiedzieć o konkretach? Taki układ to nie dla mnie.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.